Small batches, high standards. Our rapid prototyping service makes validation faster and easier — gaukite reikiamą palaikymą jau šiandien

Visos kategorijos

Kiek kainuoja automobilių štampavimas? Paaiškinta įrankių gamybos ir vieno gaminio kaina

Time : 2026-09-18

Galutinė kaina bet kuriam automobilių štampavimo projektui priklauso nuo dviejų pagrindinių dalykų. Pirma, jūs turite didelius pradinius įrankių gamybos kaštus. Antra, jūs turite vieno gaminio kainą, kuri mažėja didėjant gamybos apimčiai. Šį vadovą parašėme tiekimo grandinės komandoms, kad išskleistume tikruosius šablonų, medžiagų, atitikties reikalavimams ir priežiūros kaštus. Šių detalių žinojimas padeda pirkėjams su pasitikėjimu vertinti tiekėjų pasiūlymus ir išvengti netikėtų biudžeto viršijimų.

Automotive stamping press line with a progressive die producing steel brackets

Pagrindinė formulė: Įrankių investicija prieš kainą už vieną detalę

Bendros gamybos išlaidos lygios pastovioms įrankių sąnaudoms plius vienos detalės kainai, padaugintai iš bendros gamybos apimties. Pirkėjai dažnai mano, kad žema vienos detalės kaina garantuoja pigų projektą. Tačiau toks požiūris nepaiso didelių pradinių sąnaudų, reikalingų šablonams suprojektuoti ir pagaminti. Šios pradinės išlaidos nustato bet kurio naujo automobilio komponento programos pelningumo tašką. Inžinerijos komandos turi nuspręsti, ar numatytos gamybos apimtys pateisina kietųjų plieno įrankių aukštą kainą.

Minkštieji įrankiai suteikia laikiną sprendimą mažo tūrio prototipų bandymams prieš įsigyjant kietąsias plienines šablonines formas. Šie trumpalaikiai įrankiai naudoja metalus, pvz., didelės stiprybės aliuminį. Aliuminis apdirbamas daug greičiau, tačiau po stiprių preso apkrovų greitai susidėvi. Daugelis tiekėjų nurodo 5 000–20 000 JAV dolerių kaip mažų partijų minkštųjų įrankių preliminarią kainą, nors oficialūse įrašuose šis skaičius retai standartizuojamas. Šios prototipinės formos leidžia inžinieriams išbandyti detalės formą ir metalo tekėjimą, neįsigydant nuolatinės gamybos linijos.

Matinė / Komponentas

Vertė / diapazonas

Poveikis / Specifikacija

Vienoje stotyje veikiantis išpjovimo kalapas

$3,000–$8,000

Žemo sudėtingumo, vieno veiksmo įrankių bazinė kaina

Sudėtingas šablonas

$8,000–$25,000

Įrankių investicija pjovimui ir formavimui vienu smūgiu

Kelių etapų paeiliui veikiantis kalapas

$40,000–$120,000+

Kapitalas, reikalingas aukšto tūrio automatizuotoms gamybos linijoms

P20 iš anksto užkietintas plienas

300 000–500 000 smūgių

Paslaugos gyvavimo trukmės riba prieš pagrindinį remontą

D2 aukšto anglies kiekio įrankių plienas

500 000–800 000 smūgių

Vidutinės gamybos šablonų tarnavimo trukmės etalonas

H13 karštojo darbo įrankių plienas

daugiau kaip 1 000 000 smūgių

Išplėstas šablonų tarnavimo trukmės įvertinimas ekstremalioms gamybos serijoms

Iškirpimo tarpelio santykis

8 % nuo lakšto storio

LS Manufacturing specifikacija, užtikrinanti šlifuoto krašto aukštį ne daugiau kaip 0,03 mm

Pramonės vidutinis šlifuoto krašto aukštis

0,08 mm

Pagrindinė krašto šiukšlių riba be tikslaus tarpelio

Juostos žingsnio tikslumas

0.02 mm

Tikslumo pasiekta padavimo tolerancija su tiksliaisiais servopadavimo įrenginiais

Žaliavų dalis

45–55%

Tipiška paprastos detalės kainos dalis

Gamintojo darbo dalis

15–25%

Standartinis darbo indėlis į vieneto kainą

Papildomų išlaidų dalis

10–20%

Veiklos papildomos išlaidos procentas, įtrauktas į bazinę kainą

Kokybės užtikrinimo dalis

2–8%

Tipiškas patikrinimo ir kokybės kaštai vienam štampuotam detalių vienetui

Standartinio pakavimo dalis

2–5%

Baigtos komponento vieneto kainos dalis

Sertifikuotos gamybos vietos papildoma moka

20–40%

Papildoma moka už atitiktį standartams ISO 9001, IATF 16949 arba AS9100

Štampavimo įrenginio avarijos kaštai

~$50,000

Įvertinti netikėto įrankių gedimo sukelti kaštai vienam atvejui

Kai projektas praeina fizinio bandymo etapą, programa perkeliamas prie kietųjų plieninių įrankių masinei gamybai. Šis žingsnis reikalauja naujo finansavimo rato. Dėl to bendros projekto sąnaudos apima tiek prototipinius įrankius, tiek galutinius gamybos štampus. Žemesnė vieneto kaina taupo pinigus tik tada, kai apimtys yra pakankamai didelės, kad išsklaidytų įrankių sąnaudas. Inžinieriai rekomenduoja minimalią metinę apimtį – 50 000 detalių – prieš perkant visiškai automatizuotą progresyvią štampavimo liniją. Žemesnėmis apimtimis aukštos štampavimo įrangos sąnaudos dažnai neutralizuoja darbo jėgos taupymą dėl automatizacijos.

Break-even chart of tooling cost vs cost per part, with progressive dies paying off above 50,000 parts per year

Automobilių štampavimo štampų kainos: nuo paprastų iki progresyvių linijų

Pradinės įrankių gamybos sąnaudos tiesiogiai auga kartu su štampavimo kalapų sudėtingumu ir dydžiu. Vienoje stotyje veikiantys kalapai atlieka tik vieną užduotį kiekvienoje preso smūgio vietoje. Tai daro juos tinkamais paprastiems laikikliams, tačiau jie yra neefektyvūs sudėtingoms formoms. Sudėtiniai kalapai sujungia pjovimą ir formavimą į vieną smūgį. Tai padidina detalės tikslumą, tačiau daro įrankių projektavimą sudėtingesnį. Paeiliui veikiantys kalapai perkelia metalinę juostą per kelias stotis ir galiausiai pagamina baigtą detalę.

Progressive die strip layout showing each stamping station from piercing to final cut-off

Dienos tipas

Sudėtingumo lygis

Įvertintas kainų diapazonas

Tinkamiausias

Vienoje stotyje veikiantis išpjovimo kalapas

Žemi

$3,000-$8,000

Paprastos plokščios detalės ir mažo tūrio laikikliai

Sudėtingas šablonas

Vidmenis

$8,000-$25,000

Didelio tikslumo žiedai ir plokščios simetrinės detalės

Kelių etapų paeiliui veikiantis kalapas

Aukšta

40 000–120 000 USD ir daugiau

Sudėtingi didelio tūrio laikikliai ir vidinės konstrukcijos

Originalių įrangos gamintojų lygyje išorinės kūno plokštės šablonų gamyba reikalauja didžiulių biudžetų. Šie dideli komponentai reikalauja dviejų presų linijų. Tokiose sistemose robotų rankos perkelia plokštes tarp atskirų giliosios traukimo, apipjaustymo ir skylėjimo stočių. Daugelis pramonės ekspertų nurodo 250 000–500 000 JAV dolerių kaip pradinę automobilių originalių įrangos gamintojų formavimo šablonų kainą, nors sutartys lieka konfidencialios. Šis pirmasis formavimo šablonas skirtas tik giliajam traukimui. Vėlesniems apipjaustymo ir briaunų formavimo etapams reikia atskirų specializuotų įrankių.

  • Pasirinkus P20 iš anksto užkietintą plieną pasiekiamas įrankių tarnavimo laikas – 300 000–500 000 ciklų vidutinio tūrio gamybai.
  • Nurodant D2 aukšto anglies ir chromo plieną gamybos galimybės išplečiamos iki 500 000–800 000 ciklų prieš pagrindinį įrankių keitimą.
  • Investuojant į H13 karštojo darbo įrankių plieną galima vykdyti didelio tūrio gamybą, viršijančią 1 mln. ciklų.
  • Išleidus 5 000–20 000 JAV dolerių užtikrinamas minkštojo įrankių gamybos biudžetas pirminiam prototipavimui ir mažo tūrio pradinei gamybai.
  • Tolydinio stebėjimo įdiegimas su vibracijos stebėjimo mazgais, kurių kaina mažesnė nei 50 JAV dolerių, neleidžia katastrofiškai sugesti įrankiams.
  • Profilaktinės techninės priežiūros protokolų įdiegimas neleidžia vienkartinių netikėtų štampų žlugimų, kurių remontas kainuoja apie 50 000 JAV dolerių.
  • Remiantis reaktyvia technine priežiūra bendros priežiūros išlaidos padidėja 25–30 % lyginant su numatyta technine priežiūra.
  • Įrankių komponentų įsigijimas regionuose, kur CNC apdirbimo kaina siekia 18–45 JAV dolerių už valandą, žymiai sumažina gamybos išlaidas lyginant su regionais, kur ši kaina siekia 80–200 JAV dolerių už valandą.

Be to, daugelis tiekėjų nurodo 500 000–999 000 JAV dolerių visai automobilių pradinio įrangos gamintojo štampų linijai, apimančiai visus presų postus. Šios didžiulės išlaidos paaiškina, kodėl automobilio modeliui reikia stiprių pasaulinės pardavimų rodiklių, kad būtų kompensuotas štampų nusidėvėjimas. Pirkėjai projektavimo metu turėtų reikalauti štampų tarpelio, kuris sudarytų 8–10 procentų nuo lakšto storio. Tinkamas tarpelis sumažina reikiamą pjovimo jėgą, todėl šių brangių štampų tarnavimo laikas pratęsiamas.

Automobilių štampavimo plieno rūšių medžiagų kainų palyginimas

Diegiamojo įrankio metalo lydinys nustato jo tarnavimo trukmę ir ilgalaikį kaštų atsipirkimą. Iškart sumokėjus daugiau už geresnį įrankių plieną, sumažėja kaina už vieną štampavimo smūgį. Tai pasiekiamas pratęsdami laiką tarp didesnių diegiamojo įrankio remontų. Metalas priklauso nuo to, kaip lydinio elementai reaguoja į terminį apdorojimą ir aušinimą. Inžinieriai privalo parinkti įrankių plieno rūšį pagal numatytą automobilių gamybos kiekį, kad išvengtų diegiamojo įrankio keitimo programos viduryje.

  • P20 pirminio kietumo plieno diegiamojo įrankio tarnavimo trukmė paprastai siekia 300 000–500 000 štampavimo smūgių, kol reikia reikšmingai atkurti matmenis arba suvirinti paviršių. Ši rūšis užtikrina pakankamą dilimo atsparumą vidutinio tūrio gamybai be rimtų apdirbimo sunkumų, būdingų aukštesnio lydinio įrankių plienams. Inžinieriai paprastai nurodo P20 komponentų paviršiaus kietumą 30–32 HRC, kad pasiektų tinkamą kietumo ir apdirbamosios savybės pusiausvyrą.
  • D2 aukšto anglies ir chromo plieno šablonų tarnavimo trukmė pasiekia 500 000–800 000 ciklų standartinėmis automobilių gamybos sąlygomis. Aukštas chromo ir anglies kiekis šiame pliename leidžia susidaryti kietiems karbidams šiluminio apdorojimo metu, užtikrinant puikią atsparumą dilimui, kai apdorojami aukštos stiprybės automobilių lakštų metalai. Įrankių gamintojai dažniausiai kietina D2 plieną iki 58–60 HRC, kad maksimaliai padidintų jo atsparumą sukibimui ir abrazyviniam dilimui.
  • H13 karštojo darbo įrankių plieno šablonų tarnavimo trukmė reguliariai viršija 1 mln. ciklų, ypač aplinkose, kuriose veikia padidėję temperatūros ar didelės smūginės jėgos. Šis medžiagos tipas išlaiko savo struktūrinę vientisumą ir atsparumą šiluminiam nuovargiui, kai vyksta nuolatiniai, didelės trinties štampavimo ciklai. H13 yra standartinis pasirinkimas karštojo štampavimo operacijoms, kuriose formuojami borono plieno komponentai automobilių smūgiui atsparioms konstrukcijoms.

D2 arba H13 plieno pasirinkimas padidina pradines apdirbimo ir šiluminio apdorojimo sąnaudas. Tačiau tai užtikrina linijos veikimą, neleisdama įrankiams per anksti susidėvėti. Aukštos kokybės plienų kietos karbidų dalelės atlaiko aukštos stiprybės automobilių lakštinių medžiagų formavimo šluostomąsias jėgas. Todėl didesnės pradinės medžiagų sąnaudos lemia mažesnę visos naudojimo trukmės bendrąsias sąnaudas masinėse gamybos programose.

Automobilių gamyboje vieno gaminio sąnaudų analizė

Žaliavos sudaro didžiąją dalį vieno gaminio kainos. Dėl to juostos išdėstymo patobulinimas greitai duoda finansinių naudų. Tiektuvų komandos gali naudoti standartines kaštų skirstymo schemas, kad aptiktų perdidintus pasiūlymus. Vieno gaminio kaina apima nuolatines sąnaudas, susijusias su kiekvienu gaminiu, bet neįskaito pradinių įrankių sąnaudų.

Cost per part breakdown in metal stamping: raw material 45–55%, labor 15–25%, overhead 10–20%

Žaliavos kaina sudaro 45–55 % pagrindinės detalės kainos įprastose štampavimo gamyklose. Kadangi tai didžiausia dalis, tikslus išdėstymas (nesting) ir taip sumažinamas atliekų kiekis, todėl detalės galutinė kaina nedelsiant mažėja. Inžinieriai naudoja baigtinių elementų analizę, kad modeliuotų metalo srautą ir nustatytų pjovimo blankų dydžius, nekeisdami detalės formos. Tarp gretimų išdėstytų detalių paliekamas tarpas (web margin), kurio plotis yra 1,5 karto didesnis už lakšto storį, kad būtų išvengta juostos sukimosi pjovimo metu.

Tiesioginis darbo užmokestis sudaro 15–25 % vieneto kainos. Ši dalis apima operatorių darbą, valdančių presą ir perkeliančių paruoštas detales. Automatinės tandeminės linijos šią dalį sumažina, o rankomis valdomos perkėlimo sistemos reikalauja daugiau darbuotojų ir padidina darbo sąnaudas. Įmonės bendrosios sąnaudos sudaro 10–20 % kainos ir apima elektros energijos sąnaudas, įrangos nusidėvėjimą bei gamyklos priežiūrą. Gamyklos, veikiančios beveik pilna našumu, šias sąnaudas paskirsto tarp didesnio detalės kiekio, todėl galutinės kainos tampa konkurencingesnės.

Kokybės kontrolė sudaro 2–8 % detalės kainos. Šios išlaidos padengia patikrinimus, koordinačių matavimo mašinos tikrinimus ir atitikties sekimą. Automobilių pramonės taisyklės reikalauja griežto sekimo, todėl šios išlaidos liktų palyginti pastovios visose gamybos regionuose. Pakuotė sudaro 2–5 % vieneto kainos ir padengia specialius konteinerius, kurie apsaugo štampuotas plokštes vežant. Daugkartinio naudojimo plastikiniai konteineriai pradžioje kainuoja brangiau, tačiau ilgalaikėje gamyboje sumažina kiekvienos detalės pakuotės išlaidas.

Regioniniai štampavimo kainų veiksniai: Kinija prieš Vakarų rinkas

Gamyklos eksploatacijos išlaidos skiriasi įvairiuose pasaulio regionuose, daugiausia dėl presų darbo jėgos ir mechaninės dirbtuvės tarifų. Nors užsienio gamyklose valandinis atlyginimas žemesnis, pirkėjai privalo prie bendrų išlaidų pridėti vežimo, muitų ir sandėliavimo kaštus. Diešų ar detalių įsigijimas užsienyje dažnai priklauso nuo reikalingo kompiuterizuoto skaitmeninio valdymo (CNC) apdirbimo kiekio. Įrankių gamyba reikalauja šimtų valandų tikslaus frezavimo, todėl dirbtuvės tarifai yra vienas svarbiausių pradinių išlaidų veiksnių.

Regionas

Štampavimo darbo jėgos tarifas

CNC apdirbimo tarifas

Kinija

5–8 JAVŲ/val. (2026 m.)

18–45 JAVŲ/val. (2026 m.)

JAV

18–25 JAVŲ/val. (2026 m.)

80–200 JAVŲ/val. (2026 m.)

Vakarų Europa

15–25 EUR/val. (2026 m.)

80–200 JAVŲ/val. (2026 m.)

Apdirbimo kainų skirtumas paaiškina, kodėl daugelis Vakarų automobilių tiekėjų sunkių šablonų perka kinų įmonėse. Sudėtingas progresyvus šablonas, kuriam reikia 400 valandų frezavimo, Azijoje kainuoja žymiai mažiau, net pridėjus jūrų vežimo išlaidas. Užsakant užsienyje, reikia planuoti 30–45 dienų jūrų vežimą į Vakarų uostus. Šis delsimas reikalauja tikslaus grafiko sudarymo, kad įrankiai atvyktų prieš pradedant gamybą.

Vis dėlto darbo užmokesčio skirtumai turi mažesnę reikšmę automatizuotose linijose, kur darbuotojai tik stebi mašinas. Įmonėms reikia įvertinti detalių fizinį dydį ir svorį, nes tuščios erdvės vežimas viduje tuščių atramų panaikina darbo sąnaudų taupymą. Dideliems konstrukciniams elementams gaminti vietos mastu dažniausiai gaunamas žemesnis bendras pristatymo kainos dydis nei juos importuojant. Priešingai, tankūs elementai, pvz., sunkūs žiedai ar plokšti atraminiai elementai, dėl mažo jų vežimo poveikio vis dar puikiai tinka gaminti užsienyje.

IATF 16949 kaladų kokybės kontrolės sąnaudų poveikis

Prestižinėse automobilių kėbulų plokštėse matyti aiškūs stiliaus bruožai ir tiksliai priderinti tarpai, nes tiekėjai laikosi griežtų kokybės sistemų. Šių automobilių pramonės kokybės sertifikatų turėjimas padidina gamyklos bendrąsias sąnaudas ir atitikties užtikrinimo išlaidas, kurias tiekėjai perduoda toliau. Šis kokybės papildomas mokestis yra būtina sąnauda bet kuriai įmonei, norinčiai tiekti dalis pirmosios pakopos automobilių surinkimo gamyklose.

Įmonės, turinčios ISO 9001, IATF 16949 ar AS9100 sertifikatus, taiko 20–40 % didesnius kainodaros mokesčius nei neturinčios sertifikatų įmonės. Šios papildomos sąnaudos skirtos reguliarioms audito procedūroms, išsamiems technologinių procesų įrašams ir bandymų laboratorijoms, kuriose kiekvieno gamybos ciklo metu tikrinama kokybė. Pirkėjai negali tiesiog pasirinkti žemiausios kainos pasiūlymo. Jie privalo įsitikinti, kad tiekėjas gali sekti metalo partijas ir valdyti konstrukcijos pakeitimus. Gamybos detalės patvirtinimo procesas reikalauja, kad kokybės inžinieriai parengtų kiekvienos detalės kontrolės planus ir gedimų analizes. Pirkėjai turėtų nustatyti trečiojo lygio gamybos detalės patvirtinimo proceso dokumentus kaip bazinį standartą konstrukcinėms detalėms.

CMM inspection of an automotive stamped bracket for a PPAP Level 3 dimensional report

Blogų detalių kaina gamybos linijoje žymiai viršija sertifikuoto tiekėjo paslaugų kainą. Vienos blogos detalės, sustabdžiusios pradinio įrangos gamintojo liniją, baudos pašalina bet kokias nedidelės taupymo sumas. Kokybės komandos dažniausiai reikalauja procesų gebėjimo indekso, viršijančio 1,33, kad išlaikytų matmenis stabiliais. Tiektuvų komandos turėtų atskirai stebėti šią kokybės sąnaudų sumą, o ne laikyti jos tiekėjo pelno priedu.

Automobilių štampavimo šablonų priežiūros sąnaudos vienam ciklui

Neplanuotas simplyvės laikas ir skubūs įrankių remontai prideda paslėptų sąnaudų, kurios niekada nepasirodo pradinėje kainos siūlymo dokumente. Laukiant, kol įrankiai sugenda, o ne stebint jų būklę, kyla staigūs gedimai ir brangūs grafiko sutrikimai. Kai stebėsenos jutikliai tampa pigesni, jų montavimas brangiuose štampavimo šablonuose tapo standartine pramonės praktika.

  • Vieno šablono susidūrimo įvertinta kaina paprastai siekia ~50 000 JAV dolerių, įskaitant sugadintą įrankių plieną, prarastą gamybos laiką ir išmestą medžiagą.
  • Reaktyvios priežiūros išlaidos automobilių gamybos didelės apimties štampavimo programos gyvavimo ciklo metu yra 25–30 % didesnės nei profilaktinės priežiūros išlaidos.
  • Skubios remonto darbų užmokestis įrankių gamintojams, taisantiems sugenda štampo šabloną, dažniausiai būna 2–3 kartus didesnis nei įprastas numatytų techninės priežiūros darbų užmokestis.
  • Skubiai užsakytos atsarginės dalys pažeistoms įrankių sistemoms nuolat kainuoja 25–50 % brangiau nei standartinės papildomos atsarginių dalių tiekimo kainos.
  • Prognozuojamos priežiūros rinkos dydis 2025 m. siekė 14,29 mlrd. JAV dolerių, kas atspindi plačią pramoninę permainą link duomenimis grindžiamos įrangos stebėsenos.
  • Prognozuojamos priežiūros rinkos metinis augimo tempas 2026 m. siekia ~28 %, o pagrindinį paskatinimą šiam augimui suteikia automobilių tiekėjai, kurie siekia pašalinti neplanuotą įrangos sustojimą.
  • Vibracijos stebėsenos mazgo kaina vienam taškui 2019 m. buvo ~600 JAV dolerių, todėl tokios sistemos buvo diegiamos tik kritiškiausiose dviejų presų grandinėse.
  • Vibracijos stebėsenos mazgo kaina vienam taškui 2026 m. sumažėjo iki <50 JAV dolerių, leisdama tiekėjams įdiegti stebėsenos įrangą kiekviename progresyvaus šabloninio štampo stovelyje.

Štampavimo šablonai patiria didelius apkrovos jėgų poveikius. Net nedidelė juostos padavimo klaida gali leisti į įrankį vienu metu įeiti dviems metalo lakštams. Šis dvigubas smūgis sugenda vidinius šablono komponentus, todėl linija iš karto sustoja ir reikia skubios kvalifikuotų įrankių gamintojų remonto.

Šių garsų aptikimas neleidžia įvykti žalingiems šablonų žlugimams, todėl gamyklos išvengia brangių skubios darbo jėgos sąnaudų ir oro transportu pristatomų atsarginių dalių išlaidų. Tie, kurie renka tiekėjus, turėtų klausyti, kaip tiekėjai stebi įrankių būklę. Įmonės, kurios ankstyvuoju etapu stebi šablonų būklę, automobilių tiekimo grandinėje sukuria daug mažesnį rizikos lygį. Pjovimo krašto nusidėvėjimo stebėjimas naudojant virpesių duomenis leidžia komandoms aptaisyti šablonus per įprastus savaitgalio sustojimus. Šis veiksmingas planas užtikrina stabilią štampavimo kainų struktūrą, nes neleidžia staigiai kilusioms perstatymo išlaidoms.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip apskaičiuoti gamybos sąnaudas?

Apskaičiuokite bendrą gamybos kainą sudėdami žaliavų išlaidas, tiesioginį darbą, pridėtines sąnaudas, įrankių amortizaciją, kokybės užtikrinimą ir pakuotę. Standartinėje metalo štampavimo gamyboje žaliavos sudaro 45–55 % bazinės vieneto kainos, tiesioginis darbas – 15–25 %, o pridėtinės sąnaudos – 10–20 %. Įtraukite papildomas išlaidas: kokybės kontrolės išlaidos sudaro 2–8 %, o pakuotės išlaidos – 2–5 %. Sertifikuotose gamybos aplinkose, atitinkančiose standartus, tokius kaip ISO 9001 ar IATF 16949, prie apskaičiuotos bazinės gamybos bendros kainos pridėkite 20–40 % premiją.

ANKSTESNIS: Kaip gaminami amortizatoriai: metaliniai komponentai ir procesai

KITAS: Kaip CNC įrankių tarnavimo laiko valdymas apsaugo jūsų detalės kokybę (ir sumažina apdirbimo kaštus 30–50 %)

Gauti nemokamą pasiūlymą

Palikite savo informaciją arba įkelkite savo brėžinius, ir mes jums padėsime technine analize per 12 valandas. Taip pat galite susisiekti su mumis tiesiogiai el. paštu: [email protected]
El. paštas
Vardas ir pavardė
Įmonės pavadinimas
Žinutė
0/1000
Priedas
Prašome įkelti bent vieną priedą
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

UŽKLAUSOS FORMA

Po daugelio metų kūrimo, įmonės suvienijimo technologija pagrindiniu būdu apima dujų apsaugoto suvienijimo, lankstinio suvienijimo, laserinio suvienijimo ir kitų suvienijimo technologijų, jungdami automatines montavimo linijas, per Baigties balsą Testavimą (UT), Radiacinį Testavimą (RT), Magnetinių dalelių Testavimą (MT) Infiltracijos Testavimą (PT), Indukcinį srautą Testavimą (ET), Sujungimo jėgos testavimą, siekiant didelės produktyvumo, aukštos kokybės ir saugesnių suvienijimo montavimų, mes galime pateikti CAE, MOLDING ir 24 valandas greitą kainodara, kad pelnytumėte klientams geresnį paslaugų lygį dėl šasių trikdžių ir gaminių dalių.

  • Įvairios automobilių priedai
  • Daugiau nei 12 metų patirtis mechaninėje apdorojimo srityje
  • Pasiekti griežtą tikslumo apdorojimą ir tolerancijas
  • Suderinamumas tarp kokybės ir proceso
  • Galima pasiekti individualizuotus paslaugas
  • LAIKYMASIS TERMINŲ

Gauti nemokamą pasiūlymą

Palikite savo informaciją arba įkelkite savo brėžinius, ir mes jums padėsime technine analize per 12 valandas. Taip pat galite susisiekti su mumis tiesiogiai el. paštu: [email protected]
El. paštas
Vardas ir pavardė
Įmonės pavadinimas
Žinutė
0/1000
Priedas
Prašome įkelti bent vieną priedą
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

Gauti nemokamą pasiūlymą

Palikite savo informaciją arba įkelkite savo brėžinius, ir mes jums padėsime technine analize per 12 valandas. Taip pat galite susisiekti su mumis tiesiogiai el. paštu: [email protected]
El. paštas
Vardas ir pavardė
Įmonės pavadinimas
Žinutė
0/1000
Priedas
Prašome įkelti bent vieną priedą
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt