Small batches, high standards. Our rapid prototyping service makes validation faster and easier — dostanete podporu, ktorú potrebujete ešte dnes

Všetky kategórie

Technológie výroby pre automobilový priemysel

Domovská stránka>Správy>Technológie výroby pre automobilový priemysel

Koľko stojí výroba automobilových dielov tvárnou technikou? Vysvetlenie nákladov na nástroje a na kus

Time : 2026-09-18

Konečná ponuka pre akýkoľvek projekt v oblasti automobilového tvárnenia závisí od dvoch hlavných faktorov. Po prvé, vznikajú vysoké počiatočné náklady na výrobné nástroje. Po druhé, existuje cena za kus, ktorá klesá so zvyšujúcim sa objemom výroby. Tento sprievodca sme pripravili pre tímy zodpovedné za dodávateľské reťazce, aby rozoberali skutočné náklady spojené s výrobnými nástrojmi, materiálmi, dodržiavaním predpisov a údržbou. Poznanie týchto podrobností pomáha nakupujúcim posudzovať ponuky dodávateľov so sebavedomím a vyhýbať sa neočakávaným prekročeniam rozpočtu.

Automotive stamping press line with a progressive die producing steel brackets

Základný vzorec: Investícia do nástrojov oproti nákladom za kus

Celkové výrobné náklady sa rovnajú pevným nákladom na výrobné nástroje plus jednotkovej cene vynásobenej celkovým objemom. Nakupujúci často predpokladajú, že nízka cena za kus zaručuje lacný projekt. Tento pohľad však ignoruje veľké počiatočné náklady potrebné na návrh a výrobu výrobných nástrojov. Táto počiatočná investícia určuje bod zvratu pre akýkoľvek nový program výroby automobilových súčiastok. Inžinierske tímy musia rozhodnúť, či predpokladaný objem výroby ospravedlňuje vysoké náklady na nástroje z kaleného ocele.

Mäkké nástroje ponúkajú dočasné riešenie pre testovanie prototypov v malom množstve pred zakúpením tvrdých oceľových dielov. Tieto nástroje na krátkodobé výroby používajú kovy, ako je vysokopevnostný hliník. Hliník sa spracováva výrazne rýchlejšie, avšak pri veľkých tlakových zaťaženiach sa rýchlo opotrebuje. Mnoho dodávateľov uvádza odhadované náklady na malé dávky mäkkých nástrojov v rozmedzí 5 000–20 000 USD, hoci oficiálne záznamy tento údaj zvyčajne nestandardizujú. Tieto prototypové diely umožňujú inžinierom testovať tvar súčiastok a tok kovu bez nutnosti zaplatiť za trvalú výrobnú linku.

Metrické údaje / komponent

Hodnota / rozsah

Vplyv / špecifikácia

Jednostaničná tvárnica na vyrezávanie

$3,000–$8,000

Základná cena jednoduchej nástrojovej výbavy s nízkou zložitosťou pre jednu operáciu

Zložitý formovací materiál

$8,000–$25,000

Investícia do nástrojovej výbavy na strihanie a tvárnenie v jednom zdvihu

Postupná viacstaničná tvárnica

$40,000–$120,000+

Kapitálové prostriedky potrebné na vysokozdružné automatické výrobné linky

Oceľ P20 s predtuhnutím

300 000–500 000 zdvihov

Hranica životnosti v prevádzke pred hlavnou obnovou

D2 oceľ s vysokým obsahom uhlíka pre nástroje

500 000 – 800 000 úderov

Referenčná hodnota strednej životnosti tvárnic pre výrobu

H13 oceľ pre nástroje na horúcu prácu

viac ako 1 000 000 úderov

Rozšírené hodnotenie životnosti tvárnic pre extrémne výrobné série

Pomer medzery pri vyrezávaní

8 % hrúbky plechu

Špecifikácia LS Manufacturing, ktorá obmedzuje výšku hrianku na 0,03 mm

Priemerná výška hrianku v odvetví

0,08 mm

Základná hranica hrubosti okraja bez presného vyrovnaného medzery

Presnosť rozostupu pásu

0.02 mm

Tolerancia posuvu dosiahnutá pomocou presných servopohonných zariadení

Podiel surovín

45–55%

Typický podiel nákladov na základnú súčiastku

Podiel výrobného práce

15–25%

Štandardný príspevok práce k jednotkovej cenovej tvorbe

Podiel nepriamych nákladov

10–20%

Percento nepriamych prevádzkových nákladov započítané do základnej ceny

Podiel zabezpečenia kvality

2–8%

Typické náklady na kontrolu a kvalitu za jednu vytlačenú súčiastku

Podiel štandardného balenia

2–5%

Podiel ceny dokončenej súčiastky

Prémia za certifikované zariadenie

20–40%

Pripočítok za zhodu s normami ISO 9001, IATF 16949 alebo AS9100

Náklady na incident poškodenia dielov

~$50,000

Odhadované náklady za každé neočakávané zlyhanie nástroja

Keď prejde návrh fyzikálnymi testami, program sa presunie na tvrdé oceľové nástroje pre sériovú výrobu. Tento krok vyžaduje nové financovanie. Celkové náklady na projekt teda zahŕňajú aj prototypové nástroje, aj konečné výrobné diely. Nižšia jednotková cena ušetrí peniaze len vtedy, ak je objem dostatočne vysoký na rozdelenie nákladov na nástroje. Inžinieri odporúčajú minimálny ročný objem 50 000 súčiastok pred zakúpením plne automatickej progresívnej dielni. Pri nižších objemoch často vysoké náklady na diely eliminujú úspory práce v dôsledku automatizácie.

Break-even chart of tooling cost vs cost per part, with progressive dies paying off above 50,000 parts per year

Náklady na automobilové vytlačovacie diely: od jednoduchých po progresívne linky

Počiatočné náklady na výrobu nástrojov priamo stúpajú s komplexnosťou a veľkosťou tvárníc na tvárnenie. Jednostaničné tvárnice vykonávajú len jednu úlohu pri každom údere lisu. To ich robí vhodnými pre jednoduché konzoly, avšak neefektívnymi pre komplexné tvary. Zložené tvárnice kombinujú strihanie a tvárnenie do jediného úderu. To zvyšuje presnosť výrobkov, avšak komplikuje návrh nástroja. Postupné tvárnice posúvajú kovový pás cez niekoľko staničných pozícií a na konci vyrábajú hotový výrobok.

Progressive die strip layout showing each stamping station from piercing to final cut-off

Typ matice

Úroveň zložitosti

Odhadovaný rozsah nákladov

Najvhodnejšie pre

Jednostaničná tvárnica na vyrezávanie

Nízka

$3,000-$8,000

Základné rovné diely a konzoly s nízkym objemom výroby

Zložitý formovací materiál

Stredná

$8,000-$25,000

Vysokopresné podložky a rovné symetrické diely

Postupná viacstaničná tvárnica

Vysoká

40 000 USD až 120 000 USD a viac

Komplexné konzoly s vysokým objemom výroby a vnútorné konštrukcie

Na úrovni výrobcov originálnych vybavení (OEM) vyžadujú nástroje pre vonkajšie karosérie veľké rozpočty. Tieto veľké diely potrebujú tandemové lisovacie linky. V týchto usporiadaniach robotické ramená presúvajú dosky medzi samostatnými stanicami na ťahanie, orezávanie a prepichovanie. Mnoho odborníkov z odvetvia uvádza počiatočné náklady na tváriace diely pre automobilových výrobcov OEM vo výške 250 000–500 000 USD, hoci sa podmienky zmlúv uchovávajú v súkromí. Toto prvé tváriace dielo slúži len na krok hlbokého ťahania. Neskôr potrebné kroky orezávania a ohýbania vyžadujú vlastné špeciálne nástroje.

  • Výber predtvrdenej ocele P20 zabezpečuje životnosť nástroja 300 000–500 000 úderov pri výrobe stredného objemu.
  • Špecifikácia vysokouhlíkovej chrómovanej ocele D2 predlžuje výrobnú kapacitu na 500 000–800 000 úderov pred hlavnou výmenou nástrojov.
  • Investícia do horúco-pracovnej nástrojovej ocele H13 umožňuje výrobu vysokého objemu s viac ako 1 miliónom úderov.
  • Rozpočtovanie 5 000–20 000 USD zabezpečuje mäkké nástroje pre predbežné prototypovanie a nízkovýkonné predvýrobné dávky.
  • Zavádzanie nepretržitého monitorovania pomocou uzlov na monitorovanie vibrácií za cenu pod 50 USD zabraňuje katastrofálnemu zlyhaniu nástrojov.
  • Zavedenie preventívnych údržbových protokolov zabraňuje jednorazovým neočakávaným zrúteniam dielov, ktoré stojia približne 50 000 USD na opravu.
  • Spoliehanie sa na reaktívnu údržbu zvyšuje celkové náklady na údržbu o 25–30 % v porovnaní so zabezpečením pravidelnej údržby.
  • Získavanie komponentov nástrojov v regiónoch s nákladmi na CNC obrábanie v rozmedzí 18–45 USD/hodina výrazne zníži náklady na výrobu v porovnaní s regiónmi, kde sú tieto náklady 80–200 USD/hodina.

Okrem toho mnoho dodávateľov uvádza cenu 500 000–999 000 USD za kompletnú automobilovú výrobnú linku pre originálne vybavenie (OEM), ktorá pokrýva všetky lisovacie stanice. Táto obrovská cena vysvetľuje, prečo model vozidla potrebuje silné globálne predaje, aby absorboval opotrebenie dielov. Kupujúci by mali požadovať vo fáze návrhu medzeru medzi dielmi (die clearance) v rozmedzí 8 až 10 percent hrúbky plechu. Správna medzera zníži potrebnú strihaciu silu, čím sa predĺži životnosť týchto drahých dielov.

Porovnanie nákladov na materiál oceľových značiek pre automobilové tvárnenie

Kovová zliatina použitá v dieloch určuje ich životnosť a dlhodobé návratnosť nákladov. Vyššia počiatočná cena kvalitnejšej nástrojovej ocele zníži náklady na jednu úderovú operáciu, pretože predĺži dobu prevádzky medzi väčšími opravami dielov. Vlastnosti kovu závisia od toho, ako sa zliatiny reagujú na tepelné spracovanie a kalenie. Inžinieri musia prispôsobiť triedu nástrojovej ocele plánovanému počtu vyrobených vozidiel, aby sa vyhli výmene dielov počas trvania programu.

  • Životnosť dielov z predtvrdenej ocele P20 sa zvyčajne pohybuje v rozmedzí 300 000 až 500 000 úderov pred potrebou významnej obnovy rozmerov alebo povrchovej zvárania. Táto trieda poskytuje dostatočnú odolnosť proti opotrebovaniu pre stredné výrobné objemy bez vážnych ťažkostí pri obrábaní, ktoré sú spojené s nástrojovými ocelami s vyšším obsahom zliatin. Inžinieri zvyčajne špecifikujú povrchovú tvrdosť 30 až 32 HRC pre komponenty z P20, aby dosiahli rovnováhu medzi húževnatosťou a obrábateľnosťou.
  • Životnosť nástrojového ocele D2 s vysokým obsahom uhlíka a chrómu sa pri štandardných podmienkach automobilovej výroby predlžuje na 500 000–800 000 úderov. Vysoký obsah chrómu a uhlíka spôsobuje po tepelnej úprave vznik tvrdých karbidov, čo zabezpečuje vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu pri spracovaní vysoce pevných plechov pre automobilový priemysel. Odborníci na výrobu nástrojov zvyčajne kalibujú oceľ D2 na tvrdosť 58 až 60 HRC, aby sa maximalizovala jej odolnosť voči záliepaniu a abrazívnemu opotrebovaniu.
  • Životnosť nástrojového ocelového materiálu H13 pre horúcu prácu pravidelne presahuje 1 milión úderov, najmä v prostrediach s vysokou teplotou alebo veľkými nárazovými silami. Tento materiál si zachováva štrukturálnu celistvosť a odoláva tepelnej únavy pri nepretržitých, vysokofrikčných tlačných cykloch. H13 je štandardnou voľbou pre operácie horúcej tlače pri výrobe komponentov z borovej ocele pre bezpečnostné konštrukcie automobilov.

Výber ocele D2 alebo H13 zvyšuje počiatočné náklady na obrábanie a tepelné spracovanie. Avšak zabraňuje predčasnému opotrebovaniu nástrojov a tak udržiava výrobnú linku v chode. Tvrdé karbidy v kvalitnejších oceliach odolávajú abrazívnym silám pri tvárnení plechov z vysokopevnostnej ocele pre automobilový priemysel. Preto vyššie počiatočné náklady na materiál vedú k nižším celkovým nákladom na vlastníctvo pri programoch s vysokým objemom výroby.

Rozbor nákladov na jednu súčiastku v automobilovom priemysle

Surowý materiál tvorí väčšinu ceny jednej súčiastky. Z tohto dôvodu zlepšenie rozmiestnenia pásu prináša rýchle finančné výhody. Tímy zodpovedné za nakupovanie môžu použiť štandardné rozdelenie nákladov na identifikáciu nadmerne vysokých ponúk. Cena jednej súčiastky pokrýva bežné náklady spojené s výrobou každej súčiastky a nezahŕňa počiatočné náklady na výrobu nástrojov.

Cost per part breakdown in metal stamping: raw material 45–55%, labor 15–25%, overhead 10–20%

Surovina tvorí 45–55 % ceny základného dielu v typických tlačovniach. Keďže ide o najväčšiu položku, zníženie odpadu pri rezaní prostredníctvom tesnejšieho usporiadania (nestingu) okamžite zníži konečnú cenu dielu. Inžinieri používajú metódu konečných prvkov na modelovanie toku kovu a optimalizáciu veľkosti predrezov bez poškodenia tvaru dielu. Nastavenie šírky medzery (web margin) medzi susednými dielmi na 1,5-násobok hrúbky plechu zabraňuje skrúteniu pásu počas odstraňovania odpadu.

Priame pracovné náklady tvoria 15–25 % jednotkovej ceny. Tieto náklady zahŕňajú operátorov, ktorí obsluhujú lis a prenášajú hotové diely. Automatizované tandemové linky tento podiel znížia, zatiaľ čo manuálne prenosové nastavenia vyžadujú viac pracovníkov a zvyšujú náklady na prácu. Nepriame náklady prevádzky tvoria 10–20 % ceny a zahŕňajú náklady na energiu, odpis strojov a údržbu výrobnej haly. Výrobne, ktoré pracujú takmer pri plnom výkone, rozdeľujú tieto náklady na väčší počet dielov, čím dosahujú konkurencieschopnejšie ceny.

Kontrola kvality predstavuje 2–8 % ceny súčiastky. Táto položka pokrýva náklady na kontrolu, meranie na súradnicovej meracej stroj a sledovanie dodržiavania požiadaviek. Automobilové predpisy vyžadujú prísne sledovanie, preto sa tieto náklady pomerne rovnomerne udržiavajú v rôznych výrobných regiónoch. Balenie predstavuje 2–5 % jednotkovej ceny a pokrýva náklady na špeciálne obaly, ktoré chránia tvárnené dosky počas prepravy. Opakovane použiteľné plastové kontajnery majú vyššie počiatočné náklady, avšak pri dlhodobých výrobných sériách znížia náklady na balenie jednej súčiastky.

Regionálne faktory ovplyvňujúce cenu tvárnenia: Čína vs. západné trhy

Prevádzkové náklady výrobných závodov sa v rôznych svetových regiónoch líšia, najmä kvôli mzdám za prácu na lisoch a sadzbám strojníckych dielní. Hoci zahraničné závody ponúkajú nižšie hodinové mzdy, odberatelia musia k celkovej sume pripočítať náklady na prepravu, cla a skladovanie. Získavanie tvárnacích diel alebo súčiastok zo zahraničia často závisí od rozsahu potrebného obrábania pomocou počítačovo riadených obrábacích strojov (CNC). Výroba nástrojov vyžaduje stovky hodín jemného frézovania, čo robí sadzby strojníckych dielní kľúčovým faktorom počiatočných nákladov.

Región

Mzdová sadzba za tvárnenie

Sadzba CNC obrábania

Čína

5–8 USD/hodinu (k roku 2026)

18–45 USD/hodinu (k roku 2026)

Spojené štáty

18–25 USD/hodinu (k roku 2026)

80–200 USD/hodinu (k roku 2026)

Západná Európa

15–25 EUR/hodinu (k roku 2026)

80–200 USD/hodinu (k roku 2026)

Rozdiel v sadzbách obrábania vysvetľuje, prečo mnoho západných automobilových dodávateľov nakupuje ťažké tvary od čínskych dielní. Komplexný postupný tvar, ktorý vyžaduje 400 hodín frézovania, je v Ázii oveľa lacnejší na vyrobenie, aj keď sa k tomu pripočíta náklad na námornú prepravu. Odberatelia, ktorí nakupujú zahranične, by mali plánovať námornú prepravu do západných prístavov trvajúcu 30 až 45 dní. Toto oneskorenie si vyžaduje dôkladné naplánovanie, aby sa zabezpečilo, že nástroje dorazia pred začiatkom výroby.

Stále však rozdiely v mzdných sadzbách majú menší význam na automatických linkách, kde pracovníci len sledujú stroje. Spoločnosti musia zohľadniť fyzické rozmery a hmotnosť súčiastok, pretože preprava prázdneho priestoru vo vnútri dutých konzol znižuje úspory z práce. Výroba objemných konštrukčných súčiastok lokálne zvyčajne vedie k nižšej celkovej cenovej polohe po doprave ako ich dovoz. Naopak, husté súčiastky, ako sú ťažké podložky alebo ploché konzoly, stále predstavujú výbornú možnosť pre zahraničnú výrobu vzhľadom na ich malý dopravný objem.

Dopad nákladov na kontrolu kvality pri tvárnení podľa štandardu IATF 16949

Panelové časti karosérií luxusných áut vykazujú jasné štýlové línie a tesné medzery, pretože dodávatelia dodržiavajú prísne systémy kvality. Držanie týchto automobilových certifikátov kvality zvyšuje prevádzkové náklady a náklady na dodržiavanie predpisov, ktoré dodávatelia prenášajú na zákazníkov. Tento príplatok za kvalitu je nevyhnutnou položkou nákladov pre akýkoľvek závod, ktorý chce dodávať do závodov na montáž áut prvej úrovne.

Závody s certifikátmi ISO 9001, IATF 16949 alebo AS9100 účtujú príplatok 20–40 % oproti ne-certifikovaným závodom. Tieto dodatočné náklady financujú pravidelné auditovania, podrobné záznamy o procesoch a skúšobné laboratóriá na overenie kvality pri každej výrobe. Kupujúci nemôžu jednoducho vybrať najnižšiu ponuku. Musia sa uistiť, že dodávateľ dokáže sledovať dávky kovov a spravovať zmeny v návrhu. Proces schvaľovania výrobných dielov vyžaduje, aby inžinieri kvality vypracovali plány kontroly a analýzy porúch pre každý diel. Kupujúci by mali stanoviť súbory procesu schvaľovania výrobných dielov úrovne 3 ako základný štandard pre konštrukčné diely.

CMM inspection of an automotive stamped bracket for a PPAP Level 3 dimensional report

Náklady na chybné súčiastky na montážnej linke výrazne presahujú cenu použitia certifikovaného dodávateľa. Jediná chybná súčiastka, ktorá zastaví výrobnú linku výrobcu originálnych komponentov (OEM), spôsobí pokuty, ktoré zničia akékoľvek malé úspory. Tímy zodpovedné za kvalitu zvyčajne vyžadujú index schopnosti procesu vyšší ako 1,33, aby sa udržali rozmery stabilné. Nákupné tímy by mali tieto náklady na kvalitu sledovať samostatne, namiesto toho, aby ich považovali za súčasť ziskovej marže dodávateľa.

Náklady na údržbu automobilových tvárnic na tvárnenie na jeden cyklus

Nepredvídaná výpadková doba a núdzové opravy nástrojov pridávajú skryté náklady, ktoré sa nikdy neobjavia v počiatočnej ponuke. Čakanie na poruchu dielov namiesto sledovania stavu nástrojov spôsobuje náhle zlyhania a drahé oneskorenia v harmonograme. Keďže monitorovacie senzory stávajú lacnejšie, ich inštalácia na vysokohodnotové tvárnice na tvárnenie sa stala štandardnou priemyselnou praxou.

  • Odhadované náklady na jednu haváriu tvárnice zvyčajne dosahujú približne 50 000 USD, pričom sa berú do úvahy zničená nástrojová oceľ, straty výrobnej doby a odpadnutý materiál.
  • Náklady na reaktívnu údržbu sú počas životného cyklu programu vysokorozsahového automobilového tvárnenia o 25–30 % vyššie ako náklady na preventívnu údržbu.
  • Mimořadné sadzby práce pre nástrojárov, ktorí opravujú poškodený tvárnik, sa zvyčajne pohybujú na úrovni 2–3-násobku štandardných sadzieb pre plánovanú údržbu.
  • Náhradné diely pre poškodené nástroje, ktoré sa objednávajú v núdzovom režime, trvalo majú prirážku 25–50 % oproti štandardným cenám pre dopĺňanie zásob.
  • Veľkosť trhu s prediktívnou údržbou dosiahla v roku 2025 sumu 14,29 miliardy USD, čo odzrkadľuje široký priemyselný posun smerom k monitorovaniu vybavenia založenému na dátach.
  • Ročný rast trhu s prediktívnou údržbou sa v roku 2026 pohybuje okolo 28 %, čo je výrazne ovplyvnené dodávateľmi automobilového priemyslu, ktorí sa snažia eliminovať neplánované výpadky.
  • Náklady za jeden bod monitorovania vibrácií boli v roku 2019 približne 600 USD, čo obmedzilo nasadenie len na najkritičnejšie linky tandemových lisov.
  • Náklady za jeden bod monitorovania vibrácií klesli do roku 2026 pod 50 USD, čo umožňuje dodávateľom inštrumentovať každú stanicu v progresívnom tvárniku.

Štampovacie diely pôsobia veľkými silami. Malá chyba pri posúvaní plechového pásu môže spôsobiť, že do nástroja naraz vstúpia dva kovové plechy. Toto dvojité úderenie poškodí vnútorné časti dielu a okamžite zastaví výrobnú linku, čo vyžaduje núdzovú opravu kvalifikovanými nástrojármi. Inštaláciou lacných vibračných senzorov na odstredivú dosku môže systém lisu „počuť“ zvuk nesprávneho posúvania. Nastavenie frekvencie snímania senzora na 10 kHz pomáha zachytiť vysokofrekvenčné údery spôsobené voľným odpadom alebo sklzmi pri posúvaní.

Zachytenie týchto zvukov zabraňuje poškodeniu dielov a ušetrí výrobcom nákladnú núdzovú prácu a náhradné diely dodávané leteckou prepravou. Zakupujúce tímy by mali od dodávateľov vyžadovať informácie o tom, ako sledujú stav nástrojov. Výrobné prevádzky, ktoré monitorujú stavy dielov včas, predstavujú výrazne nižšie riziko pre automobilový dodávateľský reťazec. Sledovanie opotrebovania rezných hrán pomocou vibračných údajov umožňuje tímom brúsiť diely počas bežných víkendových prestávok. Tento preventívny plán udržiava stabilitu výrobných nákladov tým, že zabraňuje náhlym nákladom na obnovu.

Často kladené otázky

Ako vypočítať výrobné náklady?

Vypočítajte celkové výrobné náklady súčtom nákladov na suroviny, priamu prácu, režijné náklady, amortizáciu nástrojov, kvalitu a balenie. V štandardnom kovovom tvárnení predstavujú suroviny 45–55 % základnej jednotkovej ceny, priama práca 15–25 % a režijné náklady 10–20 %. Zohľadnite sekundárne náklady pridelením 2–8 % na kontrolu kvality a 2–5 % na balenie. Pre certifikované výrobné prostredia, ktoré dodržiavajú normy ako ISO 9001 alebo IATF 16949, pripočítajte k vypočítanej základnej výrobnej sume prémium vo výške 20–40 %.

SPÄŤ: Ako sa vyrábajú tlmiče: kovové komponenty a procesy

ĎALEJ: Ako správa životnosti CNC nástrojov chráni kvalitu vašich súčiastok (a zníži obrábaciu cenu o 30–50 %)

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Zanechajte svoje informácie alebo nahrajte svoje kresby a my Vám pomôžeme s technickou analýzou v rade 12 hodín. Môžete nás tiež kontaktovať priamo e-mailom: [email protected]
E-mail
Meno
Názov spoločnosti
Message
0/1000
Attachment
Nahrajte aspoň jednu prílohu
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

ŽIADOST O INFORMÁCIE

Po rokoch vývoja zahŕňa spájacia technológia spoločnosti predovšetkým plynnú chránenú spájanie, oblúkové spájanie, laserové spájanie a rôzne druhy spájacej technológie, kombinované s automatickými montážnymi linkami, cez ultrazvukové testovanie (UT), rentgenové testovanie (RT), magnetické časticové testovanie (MT), pronikovacie testovanie (PT), elektromagnetické testovanie (ET), meranie odtrhového síly, aby sa dosiahli spájacie súbory s vysokou kapacitou, vysokou kvalitou a bezpečnejšie. Môžeme ponúknuť CAE, MOLDING a 24-hodinovú rýchlu cenovú ponuku, aby sme poskytli zákazníkom lepšiu službu pre tlačené diely karoserie a obrábeneé diely.

  • Rôzne automobilové príslušenstvo
  • Viacej ako 12 rokov skúseností v mechanickom spracovaní
  • Dosiahnuť striktne presné obrábanie a tolerancie
  • Súlad medzi kvalitou a procesom
  • Môže poskytnúť špecifikované služby
  • Dodanie včas

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Zanechajte svoje informácie alebo nahrajte svoje kresby a my Vám pomôžeme s technickou analýzou v rade 12 hodín. Môžete nás tiež kontaktovať priamo e-mailom: [email protected]
E-mail
Meno
Názov spoločnosti
Message
0/1000
Attachment
Nahrajte aspoň jednu prílohu
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Zanechajte svoje informácie alebo nahrajte svoje kresby a my Vám pomôžeme s technickou analýzou v rade 12 hodín. Môžete nás tiež kontaktovať priamo e-mailom: [email protected]
E-mail
Meno
Názov spoločnosti
Message
0/1000
Attachment
Nahrajte aspoň jednu prílohu
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt