Small batches, high standards. Our rapid prototyping service makes validation faster and easier — saņemiet nepieciešamo atbalstu jau šodien

Visas kategorijas

Tehnoloģijas automobiļu ražošanai

Sākumlapa>Jaunumi> Tehnoloģijas automobiļu ražošanai

Cik maksā automašīnu stempelēšana? Rīku izmaksu un vienas detaļas cenas skaidrojums

Time : 2026-09-18

Gala automašīnu stempelēšanas projekta galīgā cena ir atkarīga no divām galvenām lietām. Pirmkārt, jums ir augstas sākotnējās rīku izmaksas. Otrkārt, jums ir vienas detaļas cena, kas samazinās, palielinoties ražošanas apjomam. Mēs šo rokasgrāmatu sastādījām piegādes ķēdes komandām, lai izskaidrotu patiesās izmaksas par matricām, materiāliem, atbilstību un uzturēšanu. Šo detalizēto informāciju zināšana palīdz pircējiem ar uzticību novērtēt piegādātāju piedāvājumus un izvairīties no negaidītiem budžeta pārsniegumiem.

Automotive stamping press line with a progressive die producing steel brackets

Pamatformula: Rīku ieguldījums pret izmaksām par vienu detaļu

Kopējās ražošanas izmaksas ir vienādas ar fiksētajām rīku izmaksām plus vienas vienības cena, reizināta ar kopējo apjomu. Pircēji bieži uzskata, ka zema vienas detaļas cena garantē lētu projektu. Tomēr šis viedoklis ignorē lielās sākotnējās izmaksas, kas nepieciešamas matricu projektēšanai un izgatavošanai. Šis sākotnējais izdevums nosaka bezpeļņas punktu jebkuram jaunam automašīnu detaļu programmas projektam. Inženierijas komandām jālemj, vai prognozētais ražošanas apjoms attaisno augstās izmaksas par cietajām tērauda matricām.

Mīkstā rīku izgatavošana piedāvā pagaidu risinājumu zemā apjoma prototipu testēšanai pirms cieta tērauda matricu iegādes. Šīs īslaicīgās rīku izgatavošanas metodes izmanto metālus, piemēram, augstas izturības alumīniju. Alumīnijs tiek apstrādāts daudz ātrāk, taču tas ātri nodilst smagos preses slodžu ietekmē. Daži piegādātāji norāda, ka mazas partijas mīksto rīku aptuvenā cena ir 5000–20 000 USD, tomēr oficiālos reģistros šis skaitlis reti tiek standartizēts. Šīs prototipu matricas ļauj inženieriem pārbaudīt detaļu formu un metāla plūsmu, neiegādājoties pastāvīgu ražošanas līniju.

Metrisks / komponents

Vērtība / Diapazons

Ietekme / specifikācija

Vienstaciju griešanas matrica

$3,000–$8,000

Zemas sarežģītības, vienas operācijas rīku pamata izmaksas

Komplekso forma

$8,000–$25,000

Rīku investīcijas griešanai un veidošanai vienā darbībā

Vairākstāviņu progresīvā matrica

$40,000–$120,000+

Kapitāls, kas nepieciešams liela apjoma automatizētām ražošanas līnijām

P20 priekšcieta tērauds

300 000–500 000 darbības

Kalpošanas ilguma slieksnis pirms lielākas atjaunošanas

D2 augstas oglekļa saturu rīku tērauds

500 000–800 000 darba gājieni

Vidējā ražošanas matricas kalpošanas ilguma orientējošais rādītājs

H13 karstās apstrādes rīku tērauds

vairāk nekā 1 000 000 darba gājieni

Pagarinātais matricas kalpošanas ilguma novērtējums ārkārtīgi ilgām ražošanas sērijām

Blanks izvēles attāluma attiecība

8 % no loksnes biezuma

LS Manufacturing specifikācija, kas nodrošina malu augstumu 0,03 mm

Rūpniecības vidējais izvirzījuma augstums

0,08 mm

Pamatlīnijas malas izvirzījuma slieksnis bez precīzas atstarpes

Lentes solis – precizitāte

0,02 mm

Precīzo servo padeves ierīču sasniegtā padeves novirze

Neapstrādātā materiāla daļa

45–55%

Tipiskā pamata detaļas izmaksu daļa

Ražošanas darba daļa

15–25%

Standarta darba ieguldījums vienības cenā

Papildu izmaksu daļa

10–20%

Darbības papildu izmaksu procents, kas iekļauts pamatcenā

Kvalitātes nodrošināšanas daļa

2–8%

Tipiskās pārbaudes un kvalitātes izmaksas uz vienu stempētu detaļu

Standarta iepakojuma daļa

2–5%

Pabeigtās komponentu vienības cenas daļa

Sertificētas ražotnes premium

20–40%

Papildmaksājums par atbilstību standartiem ISO 9001, IATF 16949 vai AS9100

Matriču sadursmes incidenta izmaksas

~$50,000

Novērtētās izmaksas par katru negaidīto rīku bojājumu

Kad dizains iziet fiziskās pārbaudes, programma pāriet uz masveida ražošanai paredzētu cietais tērauda matriču. Šim posmam nepieciešams jauns finansējuma apgūšanas cikls. Tāpēc kopējās projekta izmaksas ietver gan prototipu rīkus, gan galīgās ražošanas matričas. Zemāka vienības cena ietaupa naudu tikai tad, ja apjoms ir pietiekami liels, lai izkliedētu rīku izmaksas. Inženieri ieteic minēt minimālo apjomu — 50 000 detaļas gadā — pirms iegādāties pilnībā automatizētu progresīvo matriču līniju. Zem šī apjoma augstās matriču izmaksas bieži norīvē darbinieku ietaupījumus, ko nodrošina automatizācija.

Break-even chart of tooling cost vs cost per part, with progressive dies paying off above 50,000 parts per year

Automobiļu stempēšanas matriču izmaksas: no vienkāršām līdz progresīvām līnijām

Sākotnējās rīku izmaksas tieši aug kopā ar presēšanas matricu sarežģītību un lielumu. Vienstaciju matricas veic tikai vienu darbību katrā preses sitienā. Tādēļ tās ir piemērotas vienkāršiem skavu izgatavošanai, bet neefektīvas sarežģītu formu ražošanai. Saliktas matricas kombinē griešanu un formas veidošanu vienā darbībā. Tas uzlabo detaļu precizitāti, taču padara rīku projektēšanu sarežģītāku. Progresīvās matricas pārvieto metāla lenti caur vairākām stacijām, beigās iegūstot pabeigtu detaļu.

Progressive die strip layout showing each stamping station from piercing to final cut-off

Formas tips

Sarežģītības līmenis

Novērtētais izmaksu diapazons

Pareizākais risinājums

Vienstaciju griešanas matrica

Zems

$3,000-$8,000

Pamata plakanas detaļas un zema apjoma skavas

Komplekso forma

Vidējs

$8,000-$25,000

Augstas precizitātes gredzeni un plakanas simetriskas detaļas

Vairākstāviņu progresīvā matrica

Augsts

40 000–120 000+ USD

Sarežģītas augsta apjoma skavas un iekšējās konstrukcijas

Oriģinālā aprīkojuma ražotāja līmenī ārējo korpusa panelu veidošanai nepieciešami lieli budžeti. Šiem lielajiem komponentiem nepieciešamas divu presēm sastāvošas līnijas. Šādās sistēmās robotu rokas pārvieto panelus starp atsevišķām dziļās velkšanas, malu griešanas un caurumveidošanas stacijām. Daudzi no industrijas iekšējiem speciālistiem ziņo, ka automašīnu oriģinālā aprīkojuma ražotājiem pirmās veidošanas matricas izmaksas sasniedz 250 000–500 000 USD, kaut arī līgumi paliek privāti. Šī pirmā veidošanas matrica nodrošina tikai dziļās velkšanas posmu. Vēlākie malu griešanas un malu liekšanas posmi prasa katrs savas atsevišķas rīku sistēmas.

  • P20 priekšcietētās tērauda izvēle nodrošina rīku kalpošanas laiku 300 000–500 000 ciklu apjomā vidējam ražošanas apjomam.
  • D2 augstkogļa hroma tērauda norādīšana pagarinās ražošanas iespējas līdz 500 000–800 000 cikliem pirms būtiskas rīku pārveidošanas.
  • Ieguldījums H13 karstā darba rīku tēraudā ļauj veikt liela apjoma ražošanas ciklus, kas pārsniedz 1 miljonu ciklu.
  • 5000–20 000 USD budžeta piešķiršana nodrošina mīksto rīku iegādi priekšizpētes prototipēšanai un zema apjoma priekšražošanas partijām.
  • Nepārtrauktas uzraudzības ieviešana ar vibrācijas uzraudzības mezgliem, kuru cena ir zem 50 ASV dolāru, novērš katastrofālu rīku bojājumu.
  • Preventīvās apkopēs balstītu uzturēšanas protokolu izveidošana novērš vienreizēkus negaidītus matricu sabrukumus, kuru remonts maksā aptuveni 50 000 ASV dolārus.
  • Reaktīvās apkopes atkarība palielina kopējās uzturēšanas izmaksas par 25–30 % salīdzinājumā ar grafikā noteikto apkopi.
  • Rīku komponentu iegāde reģionos, kur CNC apstrādes izmaksas ir 18–45 ASV dolāri stundā, ievērojami samazina ražošanas izmaksas salīdzinājumā ar reģioniem, kur šīs izmaksas ir 80–200 ASV dolāri stundā.

Turklāt daudzi piegādātāji norāda 500 000–999 000 ASV dolāru izmaksas pilnai automobiļu oriģinālā aprīkojuma ražotāja matricu līnijai, kas aptver visas preses stacijas. Šī milzīgā summa izskaidro, kāpēc automobiļa modelim nepieciešamas spēcīgas globālas pārdošanas rādītāji, lai segtu matricu nolietojumu. Pircējiem projektēšanas posmā vajadzētu prasīt matricu atstarpi 8–10 % no loksnes biezuma. Pareiza atstarpe samazina nepieciešamo griešanas spēku, kas pagarinās šo dārgo matricu kalpošanas laiku.

Automobiļu stempļošanas tērauda klases materiāla izmaksu salīdzinājums

Metāla sakausējums, ko izmanto matricā, nosaka tās darba ilgumu un ilgtermiņa izmaksu atguvi. Lielākas sākotnējās izmaksas par labāku rīku tēraudu samazina izmaksas katrā stempļošanas ciklā, jo tiek pagarināts laiks starp lielām matricas remontdarbībām. Metāla īpašības ir atkarīgas no tā, kā sakausējuma elementi reaģē uz termiskās apstrādes un dzesēšanas procesiem. Inženieriem jāizvēlas rīku tērauda klase, kas atbilst plānotajam automobiļu ražošanas apjomam, lai izvairītos no matricu nomaiņas programmas vidū.

  • P20 priekšcietēta tērauda matricas kalpošanas ilgums parasti ir 300 000–500 000 stempļošanas ciklu, pirms nepieciešama būtiska izmēru atjaunošana vai virsmas metināšana. Šī tērauda klase nodrošina pietiekamu nodilumizturību vidēja apjoma ražošanai, neizraisot smagus apstrādes grūtībušu, kas raksturīgi augstākas sakausējuma rīku tēraudiem. Inženieri parasti norāda P20 komponentu virsmas cietību 30–32 HRC diapazonā, lai sasniegtu līdzsvaru starp izturību un apstrādājamību.
  • D2 augstas oglekļa un hroma tērauda matricas kalpošanas ilgums standarta automobiļu ražošanas apstākļos ir 500 000–800 000 cikli. Augstais hroma un oglekļa saturs veido cietus karbīdus termiskās apstrādes laikā, nodrošinot pārāku pretestību abrazīvai nodilšanai pret augstas izturības automobiļu loksnes metālu. Rīku izgatavotāji parasti sakārto D2 tēraudu līdz 58–60 HRC, lai maksimāli palielinātu tā pretestību gallingam un abrazīvai nodilšanai.
  • H13 karstās apstrādes rīku tērauda matricas kalpošanas ilgums regulāri pārsniedz 1 miljonu ciklu, īpaši vidēs ar paaugstinātu temperatūru vai lielām trieciena spēkām. Šis materiāls saglabā savu strukturālo integritāti un pretojas termiskajai nogurumam, kad tiek pakļauts nepārtrauktām, augstas berzes presēšanas ciklu ietekmei. H13 ir standarta izvēle karstās presēšanas operācijām, kurās veido borona tērauda komponentus automobiļu sadurmes struktūrām.

D2 vai H13 tērauda izvēle paaugstina sākotnējās apstrādes un termiskās apstrādes izmaksas. Tomēr tā nodrošina līnijas nepārtrauktu darbību, novēršot rīku agrīnu nodilumu. Augstas kvalitātes tēraudos esošie cietie karbīdi iztur augstas izturības automašīnu loksnes metāla veidošanas abrazīvās spēles. Tāpēc lielākas sākotnējās materiālu izmaksas rada zemākas kopējās īpašniecības izmaksas lielapjomīgos ražošanas programmās.

Automobiļu ražošanā — izmaksu sadalījums uz vienu detaļu

Neapstrādātais materiāls veido lielāko daļu detaļas cenas. Tāpēc strīpu izkārtojuma uzlabošana ātri dod finansiālus ieguvumus. Iepirkumu komandas var izmantot standarta izmaksu sadalījumu, lai identificētu pārspīlēti augstas piedāvātās cenas. Detaļas cena aptver pastāvīgās izmaksas katras detaļas izgatavošanai, izslēdzot sākotnējās rīku izmaksas.

Cost per part breakdown in metal stamping: raw material 45–55%, labor 15–25%, overhead 10–20%

Nepārstrādātās izejvielas cena veido 45–55 % no pamatdetalas cenas tipiskās stempļošanas rūpnīcās. Tā kā tā ir lielākā cena daļa, precīzāka izgriešana (stingrāka iekšējā izvietošana) samazina atkritumu daudzumu un tādējādi nekavējoties pazemina galīgās detales cenu. Inženieri izmanto galīgo elementu analīzi, lai modelētu metāla plūsmu un noteiktu optimālu izgrieztās заготовки izmērus, neietekmējot detales formu. Iekšējās izvietošanas starpības (starp blakus esošajām detalēm) iestatīšana uz 1,5 reizes lielāku par loksnes biezumu novērš lentes sagriešanu, griežot atkritumus.

Tiešais darbs veido 15–25 % no vienības cenas. Šī summa ietver preses operatoru un pabeigto detalu pārvadātāju darbu. Automatizētas tandemrindas šo daļu samazina, bet manuālas pārvadāšanas sistēmas prasa vairāk darbinieku un paaugstina darba izmaksas. Rūpnīcas pārējās izmaksas veido 10–20 % no cenas un ietver elektroenerģijas patēriņu, mašīnu nolietojumu un rūpnīcas uzturēšanu. Rūpnīcas, kas darbojas tuvu pilnai jaudai, šīs izmaksas sadala uz lielāku skaitu detalu, tādējādi nodrošinot konkurētspējīgākas cenas.

Kvalitātes kontrole veido 2–8 % no detaļas cenas. Šī summa sedz inspekcijas, koordinātu mērīšanas mašīnu pārbaudes un atbilstības reģistrāciju. Automobiļu nozare prasa stingru reģistrāciju, tāpēc šī izmaksu pozīcija paliek salīdzinoši nemainīga visās ražošanas reģionos. Iepakojums veido 2–5 % no vienības cenas un sedz pielāgotu iepakojumu izmaksas, kas aizsargā presētās plāksnes transportēšanas laikā. Atkārtoti izmantojamie plastmasas konteineri sākumā ir dārgāki, taču ilgstošās ražošanas sērijās tie samazina katras detaļas iepakojuma izmaksas.

Reģionālie presēšanas cenu faktori: Ķīna pret rietumu tirgiem

Rūpnīcu ekspluatācijas izmaksas atšķiras dažādos pasaules reģionos, galvenokārt saistībā ar presēšanas darbinieku algu un mašīnu darbnīcu tarifiem. Kaut arī ārzemju rūpnīcās stundas alga ir zemāka, pircējiem kopējā rēķina summa jāpalielina par transporta izmaksām, muitas nodevām un krātuves izmaksām. Dīžu vai detaļu iegāde ārzemēs bieži vien ir atkarīga no nepieciešamā datorizētā numeriskā vadības (CNC) apstrādes apjoma. Rīku izgatavošanai nepieciešamas simtiem stundu precīzas frēzēšanas, tāpēc darbnīcu tarifi ir viens no galvenajiem sākotnējo izmaksu noteicošajiem faktoriem.

Reģions

Presēšanas darba likme

CNC apstrādes likme

Ķīna

5–8 USD/stunda (2026. gadā)

18–45 USD/stunda (2026. gadā)

Amerikas Savienotās Valstis

18–25 USD/stunda (2026. gadā)

80–200 USD/stunda (2026. gadā)

Rietumeiropa

15–25 EUR/stunda (2026. gadā)

80–200 USD/stunda (2026. gadā)

Apstrādes likmju starpība izskaidro, kāpēc daudzi rietumu automašīnu piegādātāji smagus matricu veidus iegādājas Ķīnas uzņēmumos. Sloksnveida matricas komplekss izgatavošana, kurai nepieciešamas 400 apstrādes stundas, Āzijā maksā daudz mazāk, pat ņemot vērā jūras pārvadājumu izmaksas. Pircējiem, kas iegādājas ārvalstīs, jāplāno 30–45 dienu jūras pārvadājumi līdz Rietumu ostām. Šis kavējums prasa rūpīgu grafika izstrādi, lai nodrošinātu, ka rīki nonāk vietā pirms ražošanas uzsākšanas.

Tomēr darba spēka izmaksu starpība ir mazāk nozīmīga automatizētās līnijās, kur darbinieki tikai uzrauga mašīnas. Uzņēmumiem jānovērtē detaļu fiziskais izmērs un svars, jo tukšā telpa dobumos iekšējos kronšteinās samazina darba spēka izdevumu ietaupījumus. Apjomīgu strukturālo detaļu ražošana vietējā līmenī parasti nodrošina zemākas kopējās piegādes izmaksas nekā to importēšana. Savukārt blīvām detaļām, piemēram, smagām gredzenveida atsperēm vai plakanām kronšteinām, joprojām ir lielisks izvēles variants ārvalstu ražošanai, jo tām ir neliels pārvadājumu izmērs.

IATF 16949 Metāla stempelēšanas kvalitātes kontroles izmaksu ietekme

Luksus automašīnu korpusa paneļi demonstrē skaidras stilas līnijas un ciešus spraugas, jo piegādātāji ievēro stingrus kvalitātes nodrošināšanas standartus. Šo automobiļu nozares kvalitātes sertifikātu uzturēšana palielina ražotnes pārvaldes izmaksas un atbilstības prasību izpildes izmaksas, ko piegādātāji pārnes tālāk. Šis kvalitātes uzmaksas komponents ir būtisks izdevums jebkurai ražotnei, kas vēlas piegādāt pirmā līmeņa automašīnu montāžas uzņēmumiem.

Ražotnes ar ISO 9001, IATF 16949 vai AS9100 sertifikātiem prasa 20–40 % augstākas cenas salīdzinājumā ar nesertificētām ražotnēm. Šī papildu maksa finansē regulāras auditēšanas darbības, detalizētus procesu reģistrus un testēšanas laboratorijas, lai katrā ražošanas ciklā verificētu kvalitāti. Pircēji nevar vienkārši izvēlēties zemāko piedāvājumu. Viņiem jānodrošina, ka piegādātājs var izsekot metāla partijām un pārvaldīt dizaina izmaiņas. Ražošanas daļu apstiprināšanas process prasa kvalitātes inženieriem izstrādāt kontroles plānus un kļūdu analīzes katrai daļai. Pircējiem jānosaka trešā līmeņa ražošanas daļu apstiprināšanas procesa dokumenti kā pamatstandarts strukturālajām daļām.

CMM inspection of an automotive stamped bracket for a PPAP Level 3 dimensional report

Izmaksas par sliktiem komponentiem montāžas līnijā pārsniedz iegādes izmaksas no sertificēta piegādātāja. Viens vienīgs slikti izgatavots komponents, kas aptur oriģinālā ražotāja (OEM) montāžas līniju, rada sankcijas, kas neitralizē jebkādas nelielas ietaupījumu summas. Kvalitātes komandas parasti prasa procesa spējas indeksu virs 1,33, lai nodrošinātu izmēru stabilitāti. Iepirkumu komandām šīs kvalitātes izmaksas jāuzrauga atsevišķi, nevis jāuzskata tās par piegādātāja peļņas uzmarkējumu.

Automobiļu stempļu veidošanas matricu apkopē izmaksas par ciklu

Neparedzētā darbības pārtraukuma un ārkārtas rīku remonti pievieno slēptās izmaksas, kas nekad nerādās sākotnējā piedāvājumā. Gaidīšana, kamēr rīki sabojājas, nevis rīku stāvokļa uzraudzība, izraisa pēkšņus bojājumus un dārgas grafika kavēšanās. Kad uzraudzības sensori kļūst lētāki, to uzstādīšana augstvērtīgās automobiļu stempļu veidošanas matricās ir kļuvusi par standarta nozares praksi.

  • Viena matricas sabrukuma novērtētās izmaksas parasti sasniedz aptuveni 50 000 USD, ņemot vērā sabojāto rīku tēraudu, zaudēto ražošanas laiku un atkritumos nonākušo materiālu.
  • Reaktīvās apkopes izmaksas ir par 25–30 % augstākas nekā preventīvās apkopes izmaksas visā lielapjoma automašīnu stempļu programmas dzīves ciklā.
  • Ārkārtas darba likmes rīku meistariem, kas remontē salūzušu matricu, parasti ir 2–3 reizes augstākas nekā standarta grafikā paredzētās apkopes likmes.
  • Ātrās piegādes rezerves daļas bojātai rīku aprīkojumam vienmēr tiek piemērots 25–50 % liels papildu maksa salīdzinājumā ar standarta atjaunošanas cenām.
  • Prognozējošās apkopes tirgus apjoms 2025. gadā sasniedza 14,29 miljardus ASV dolāru, atspoguļojot plašu rūpniecisko pāreju uz datu vadītu iekārtu uzraudzību.
  • Prognozējošās apkopes tirgus gada izaugsmes temps 2026. gadā ir aptuveni 28 %, ko galvenokārt piespējo automašīnu piegādātāji, kuri cenšas novērst negaidītu darbības pārtraukumu.
  • Vibrāciju uzraudzības mezgla cena par punktu 2019. gadā bija aptuveni 600 ASV dolāru, tādējādi ierobežojot tā izmantošanu tikai kritiskākajās tandempreses līnijās.
  • Vibrāciju uzraudzības mezgla cena par punktu 2026. gadā ir kritusi līdz mazāk nekā 50 ASV dolāriem, ļaujot piegādātājiem uzstādīt uzraudzības mezglus katrā progresīvās matricas stacijā.

Apstrādes matricas pakļaujas lielām spēkam. Pat neliela lentes padeves kļūda var izraisīt divu metāla loksnes vienlaicīgu ieeju matricā. Šis dubultais trieciens sabojā matricas iekšējās daļas, tūlīt aptur ražošanas līniju un prasa steidzamu remontu, ko veic kvalificēti rīku meistari. Uz atdalītājplāksnes uzstādot lētas vibrācijas sensorus, presēšanas sistēma var „dzirdēt” nepareizas padeves troksni. Sensora lasīšanas biežuma iestatīšana uz 10 kHz palīdz uztvert augstfrekvences triecienus, ko izraisa brīvi atkritumi vai padeves slīdēšana.

Šo troksņu noteikšana novērš bojātas matricas sadursmes, glābjot rūpnīcas no dārgām steidzamām darba izmaksām un no gaisā piegādātajām rezerves daļām. Iepirkumu komandām vajadzētu jautāt piegādātājiem, kā tie uzraudzības rīku veselību. Rūpnīcas, kas agrīnā stadijā uzraudzības matricas, rada daudz mazāku risku automobiļu piegādes ķēdei. Griešanas malas nodiluma uzraudzība, izmantojot vibrācijas datus, ļauj komandām asināt matricas parastajos nedēļas nogales apstājos. Šis proaktīvais plāns saglabā apstrādes izmaksu faktorus stabili, novēršot pēkšņas pārbūves izmaksas.

Bieži uzdotie jautājumi

Kā aprēķināt izgatavošanas izmaksas?

Aprēķināt kopējo ražošanas izmaksu, summējot izejvielu izmaksas, tiešo darbaspēku, pārējās izmaksas, rīku nolietojumu, kvalitātes kontroli un iepakojumu. Standarta metāla stempelēšanā izejvielas veido 45–55 % no pamatvienības cenas, tiešais darbaspēks — 15–25 %, bet pārējās izmaksas — 10–20 %. Ņemt vērā papildu izmaksas, piešķirot 2–8 % kvalitātes kontrolei un 2–5 % iepakojumam. Sertificētās ražošanas vidē, kas atbilst standartiem, piemēram, ISO 9001 vai IATF 16949, pievienot 20–40 % premiju aprēķinātajai pamatražošanas kopējai summai.

IEPRIEKŠĒJA : Kā tiek ražoti amortizatori: metāla komponenti un procesi

NĀKAMĀ : Kā CNC rīku kalpošanas ilguma pārvaldība aizsargā jūsu detaļu kvalitāti (un samazina apstrādes izmaksas par 30–50 %)

Iegūstiet bezmaksas piedāvājumu

Atstājiet savu informāciju vai augšupielādējiet savus zīmējumus, un mēs jums palīdzēsim ar tehnisko analīzi no 12 stundām. Jūs varat mūs arī sazināties tiešsaistē pa e-pastu: [email protected]
E-pasts
Vārds un uzvārds
Uzņēmuma nosaukums
Ziņojums
0/1000
Pielikums
Lūdzu, uzņemiet vismaz vienu piestiprinājumu
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

VAICĀJUMA FORMA

Pēc daudzu gadu attīstības, uzņēmuma vārdejošanas tehnoloģijas galvenokārt ietver gāzes aizsargvārdejošanu, loku vārdejošanu, lasersvārdejošanu un dažādas citās vārdejošanas tehnoloģijas, kombinējot tos ar automātiskajiem montāžas līnijām, caur Ultrakrušu Pārbaudi (UT), Rādiovilņu Pārbaudi (RT), Magnētiskās Daļiņas Pārbaudi (MT), Infiltrācijas Pārbaudi (PT), Indukcijas Strāvu Pārbaudi (ET), Atvieglā spēka pārbaudi, lai sasniegtu augstu produkcijas apjomu, augstākā kvalitāti un drošākas vārdejošanas konstrukcijas. Mēs varētu piedāvāt CAE, MOLDING un 24 stundu ātru cenu aprēķinu, lai nodrošinātu klientiem labāku servisu šases stampējamo daļu un mašīnošana daļu jomā.

  • Dažādi automašīnu papildinājumi
  • Vairāk nekā 12 gadu pieredze mehāniskās apstrādes jomā
  • Sasniedz striktu precizitāti un atbilstošus tolerancēm
  • Kvalitātes un procesa savstarpējā vienotība
  • Var sniegt pielāgotas pakalpojumus
  • Pieteikums

Iegūstiet bezmaksas piedāvājumu

Atstājiet savu informāciju vai augšupielādējiet savus zīmējumus, un mēs jums palīdzēsim ar tehnisko analīzi no 12 stundām. Jūs varat mūs arī sazināties tiešsaistē pa e-pastu: [email protected]
E-pasts
Vārds un uzvārds
Uzņēmuma nosaukums
Ziņojums
0/1000
Pielikums
Lūdzu, uzņemiet vismaz vienu piestiprinājumu
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt

Iegūstiet bezmaksas piedāvājumu

Atstājiet savu informāciju vai augšupielādējiet savus zīmējumus, un mēs jums palīdzēsim ar tehnisko analīzi no 12 stundām. Jūs varat mūs arī sazināties tiešsaistē pa e-pastu: [email protected]
E-pasts
Vārds un uzvārds
Uzņēmuma nosaukums
Ziņojums
0/1000
Pielikums
Lūdzu, uzņemiet vismaz vienu piestiprinājumu
Up to 3 files,more 30mb,suppor jpg、jpeg、png、pdf、doc、docx、xls、xlsx、csv、txt